Kontakt

Tomáš Antonín Mucha

Vedoucí STO-HK a statutární zástupce občanského sdružení S.T.O.

  • +420 724 823 338
  • muctom@post.cz
  • Dobřenice 6, 503 25

+420 724 823 338

muctom@post.cz

Dobřenice 6, 503 25

ZUŠ Střezina

  • Luční 838, 500 03 Hradec Králové

Luční 838, 500 03 Hradec Králové

STO-HK z.s.

  • Dobřenice 6, 503 25
  • IČO: 266 477 02
  • Č. účtu: 215908518/0300

Dobřenice 6, 503 25

IČO: 266 477 02

Č. účtu: 215908518/0300

STO-HK zapsaný spolek je orgán, který dle svých stanov zajišťuje finanční záležitosti orchestru, vystavuje faktury, stará se o komunikaci s pořadateli koncertů a Public relation.

Pro pořadatele

K vystoupení orchestru potřebujeme zajistit tyto podmínky, abychom Vám mohli nabídnout nejlepší zážitek.

Doprava

Zajišťuje pořadatel. Popřípadně je zajištěna naším o.s. a následně fakturována společně s honorářem.

Stage plan

pódium min. 6x4 metry

Vystoupení pod širým nebem

Je potřeba zajistit tzv. mokrou variantu pro případ deště.

Pro dotazy a poptávky

Poznej nás blíž

O orchestru

Střezinský taneční orchestr STO – HK byl založen v roce 2003. Kapelníkem je od začátku saxofonista Tomáš Antonín Mucha, který orchestr přivedl k životu za pomoci svého kamaráda a spoluhráče Mgr. Radka Škeříka. Z původního počtu 7 členů se postupně rozrůstal až do dnešních úctyhodných 35 členů. Za dobu působení prošlo kapelou přes 200 žáků Základní umělecké školy Střezina.
 
Orchestr odehrál stovky koncertů, několikrát bodoval v soutěži Jazzových a tanečních orchestrů, pořádal letní prázdninový tábor pod názvem Šrumec v Chlumci nad Cidlinou, festivaly jazzových a rockových kapel s názvem POPShow (v letním vydání Opendwoor). Několikrát vyjel do zahraničí (USA, Itálie, Polsko, Rakousko, Holandsko), kde sklízel velké úspěchy. Spolupracoval s hvězdami českého jazzového nebe – Jiří Stivín, Jana Koubková, Karel Hála, kapely – 123 minut, Jazz Efterrätt, orchestry – Mladý Týnišťský Bigband, Melody brass, Big band Aldis.
 
Repertoár kapely tvoří především populární skladby ve swingových úpravách, ale i jazzové standardy, funky a rockové aranže, latinsko americké skladby a filmová hudba.

Tomáš Antonín Mucha

Vystudoval Pardubickou Konzervatoř v oboru Fagot. Následně nastoupil na studium jazzového saxofonu k přednímu pražskému saxofonistovi Martinu Plachému. Hudbě se věnuje již od malička a vždy kolem sebe soustřeďoval hudebníky populárních stylů. Jeho první kapelnickou zkušeností bylo taneční kombo, které založil ve svých 14 letech. Dále se podílel na založení a vedení nyní swingového orchestru Melody brass, tehdy ještě dechovky Olešanka.

STO založil společně se svým dlouholetým spoluhráčem Radkem Škeříkem. V současné době se Tomáš A. Mucha věnuje především práci s orchestrem STO, dále působí jako učitel a vedoucí oboru populární hudby v ZUŠ Střezina a jako výkonný umělec působí v Tuxedo Orchestra, Východočeském Divadle Pardubice a také jako suplující hráč v mnoha tělesech, jako jsou například Jazz Police, Stop Time band, JK band a mnoha dalších. Dříve působil mimo jiné také v PIRATE SWING band Jiřího Ševčíka, nChant jazz, Jazz Police.

Jeho záliby jsou rodina, prostorná auta a ve svém volném čase se věnuje rekonstrukci, opravám, výrobě a sbírání hudebních nástrojů.

Používáním webu vyjadřujete souhlas s použitím cookies.